Hakkımızda

Hakkımızda
A+ A- 

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1990 Yılında Konya’da 250 m2 kapalı alanda iş makinası kabini üretimine başlayan ALTAN KABİN kalite ve dürüstlükten taviz vermeden bu üretimini 2004 yılına kadar sürdürmüştür. Farklı talepler üzerine ürün çeşitliliğini artıran ALTAN KABİN 2005 yılında üretim alanını büyüterek 700 m2 kapalı alanda üretimine devam etmiştir. Kısa sürede TÜRKİYE’ nin en büyük iş makinası kabini üreticisi konumuna ulaşan ALTAN KABİN artan talepleri karşılayabilmek, daha kaliteli ve teknolojik bir üretim yapabilmek için 2015 yılında Konya İmsan Sanayi Sitesinde 1500 m2 kapalı 1000 m2 açık alana sahip bir fabrika kurmuştur. Halen burada üretime devam eden ALTAN KABİN ürün gamına çeşitlendirmeye ve beklentilere cevap vermeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

İş makinaları kabini üretiminde kalite, konfor ve müşteri beklentisinin üzerinde olmasıyla tercih edilen kendi bilgi, tecrübe ve teknolojisiyle ürettiği ürünler ile sektörde dünya lideri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Teknolojik ve kaliteli bir çalışma ortamında tecrübeli üretim yeteneğimiz sayesinde konforlu, kaliteli ve beklentileri aşan yaklaşımıyla dünya standardında üretim yapmak. Bu sayede müşteri ve tedarikçilerimize maksimum desteği sağlayan sürekli gelişen ve geliştiren öncü bir firma olarak sektöre değer katmaktır.

Altan KabinHAKKIMIZDA


ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER